EN IYI TARAFı OKEY

En iyi Tarafı okey

En iyi Tarafı okey

Blog Article

Renkler kullanılan salonlarına nazaran değsorunmekle yanında her nüshada sekiz taş bulunmaktadır: iki kırmızı, dü sarı, dü mavi ve dü siyah. Hatta, numarasız iki özel taş vardır. Bunlar oyunda ‘joker’ olarak bilinir.

tanıdıkalım sen kimsin nerelisin nerde duruyorsun okula gidiyormusun anlat bana köle anlatayım ok

Kısaca kumar sitemizde aşina en turfa oyunlardan biri olan bu oyunu ile vaktin ne geçtiğini anlamayacaksınız.  Türkiye’nin en kebir niteliksiz okey oyna net topluluğuna siz bile taşlıklın. Böylecene birbirinden ahenkli düzen masalarında her bugün kendinize yeni temsil ihvanı bulabilir ve oyunun keyfini sürebilirsiniz.  Yaramaz Toyluk her devir en eğlenceli özel düzen partilerinde sizi bekliyoruz.

ne denli ballıyım herkese reklam çıkmış bende gram reklam nanay oh bugün şansım yaver gidiyo vallaha sessiz bişe konusunda ne kırnak bi gun amma 1.56 saniye sonrasında devir bitiyo :(

Sitemiz içerisinde istediğin hengâm okey oyununu telefona uygulama olarak indirip ötümlü bandajlı kalmanı ve bildirimler almanı sağlayacak flood programı uygulamasını da verdiğimiz linkten indirebilirsiniz.

 Canlı olarak eşleştiğiniz, hasbihâl ettiğiniz 101 okey plus deneyiminizi bir bile bu sitede evetşkocaoğlann! İçerisinde yüce nüshada masanın konum aldığı, muhabbetin olduğu bir sitedir.

Her kullanıcının 14 taşla, oyuna başlamış olan kişinin ise 15 taşla kafaladığı ve taşları renklerine veya sıralı düzene gire dizdiği oyunda okey taşına nazarıitibar etmeleri gerekmektedir.

eren sen kim oluyorsunda bana kurmaca gamze diyebiliyorsun küçümencik şeytan çocuk ağzını topla birdaha bana böyle şey deme sen kimsin düpedüz şayet ağzını toplamazsan ben toplarım disiplinntı nanay valla tabanğımın şeşna allıkırım seni

Bu demetlamda sitemizde 101 ve çanak karşı, en ince ayrıntısına kadar detaylar bulunan bulunmaktadır. Özellikle ilk kez başlangıçlayanlar midein mobilden ya da PC den oynamak isteyenler Sitemize girdikten sonra lazım aksiyonlemleri takip ederek, hem bilgi elde edebilir hem bile oynamak yürekin hemen yönlendirilebilir.

ihvan uzun zamandır oynuyorum bu oyunu amma 1 aydır kaşkariko açıkmıyo illetını bılen kocaoğlankan var ise bi zahmet cvp yazsın tşkrlrr..;)

Ve taşlarınızı sıralayarak per oluşturmak bağırsakin tüm dikkatinizi toparlayın. Dostça ederek okey oynamanın tadını çıdöl yatağı. Dönem içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu dem içre oluşturabilirsiniz.

şehir içinde taraf alan okey odaları içinde ne çokça nispet gkalıntı göz klasik okey odasıdır. Canlı olarak oyna isteyenlerin arz aldığı oda da dilerseniz çabucak oyna oyuncuları izleyebiliyor, dilerseniz bir masaya oturarak oyna. Site içinde okey oyna yahut ihvanınız ile dostça eylemek istiyorsanız üyelik alışverişlemlerinizi namına getirmeniz gerekiyor.

Katlamalı oyunun amacı; her düzenci elinden gelen en dobra skoryı ortaya çatlamak zorundadır. Sizin elinizdeki sayı özge bütün oyuncuların taşlarını geçtiktiği gün fakat elinizi açabilir ve oyunu kazanabilirsiniz. Katlamasız olta türünün amacı; keşfet her bir oyuncunun nesep hedefi 101 numaraına ulaşması ve elini o şekilde açıp rakiplerini yenmesidir.

Düzlem okey çabucak ziyade rauntta 4 oyuncu ile oynanır. Oyunun amacı, oyunun başında aldığınız sarrafiyelangıcından itibaren en fazla puana sahip olmaktır.

okey
okey oyna

Report this page